Zakázková výroba

Výrobní část firmy Htech je primárně zaměřena na produkci jednoúčelových strojů a manipulační techniky. Kromě toho produkujeme řadu dalších elementů provozů, podpůrné konstrukce, ochozy pro zajištění dostupnosti všech prvků linky. Mezi nejčastější stroje, které produkujeme, patří:

  • horizontální balicí stroje
  • ukladače zboží do kartonů a beden
  • dopravníky a manipulační technika
  • šetrné vodní vykladače a cesty
  • zařízení pro povrchovou úpravu zeleniny, zchlazovače
  • zařízení pro jakostní třízení produktů
  • zásobníky pro krátkodobé uskladnění produktů

 

Konstrukce, design a vývoj

V případě úspěšného vstupního jednání navrhuje oddělení designu linku nebo její části.

Programové vybavení Solid Edge umožňuje plnohodnotné zpracování od detailů po kompletní linky a bezproblémový export dat pro přípravu výrobních dílů.

Oddělení konstrukce se samozřejmě podílí i na inovacích a vývoji nových zařízení podle požadavků trhu či konkrétním přání zákazníka. 

Programování

Podstatná část našich strojů je ovládána pomocí samostatné řídicí programovatelné jednotky. Uživatelské rozhraní, kterým je zpravidla dotyková obrazovka v kombinaci se spínači dle požadavku CE norem, může být na přání dodáno v jakémkoliv jazyce.

V případě automatizovaných provozů, pro které dodáváme kompletní elektroinstalaci, navrhujeme jednoduché a intuitivní ovládání celé linky z jednoho místa a poskytujeme i možnost připojení na internet pro vzdálenou diagnostiku.

Produkce

Proces výroby strojů sestává z přípravy materiálu, jeho povrchové úpravy a montáže. Firma Htech průběžně investuje do technologií zpracování kovů a dalších materiálů, aby se zkrátila doba dodání na možné minimum. K dispozci je samozřejmě samostatný sklad surovin a materiálů a montážních prvků.

V nedávné době byl rovněž pořízen systém pro řezání materiálů vodním paprskem, užitečný pro rychlou přípravu plastových a kovových dílů.

Firma i nadále plánuje investice do obnovy a nákupu nových strojů pro výrobu za účelem zrychlení a zkvalitnění procesu výroby.

Česky Polski English