Novinky a veletrhy

Publicita pro projekt inovace

Veletrh Agritechnica 2017

2017 | 12.-18. listopad

Na letošním oborovém veletrhu Agritechnica v německém Hanoveru Htech úspěšně představil další modely strojů. Mimo jiné byl odprezentován nový Htech RBT překlapěč box-palet.
Děkujeme všem za příjemné setkání u našeho stánku. Vaše případné dotazy zodpovíme na sales@htech.cz.

PMA Fresh Summit

2017 | říjen | New Orleans, Louisiana, USA

Účast na veletrhu PMA Fresh Summit bylo pro Htech skvělou příležitostí naučit se něco nového a rozvíjet dál náš potenciál. 
Děkujeme všem, kteří měli možnost navštívit náš stánek a stát se součástí celé show. Pokud jste neměli k tomuto příležitost a chcete se dozvědět vice informací, kontaktujte nás na sales@htech.cz.

Den otevřených dveří - Polfarm Sp. z o.o.

2016 | září

Den otevřených dveří.  Polfarm Sp. z o.o. - představení nové linky na kořenovou zeleninu.

 

Instalace 2016 - linka na jablka Švédsko

2016

Ve spolupráci se švédskou společností EMVE jsme spustili balicí linky pro citlivé ovoce do plastových pytlů. Htech byl zodpovědný za část příjmu produktu. Systém je rozdělen na suché vyklápění jablek pomocí paletového vykladače a vodní cesty, kdy je produkt citlivě vyklopen z přepravek do vody.

Instalace 2016 - Optický třídič na brambory

2016

Instalace 2016 - Optický třídič na brambory

Veletrhy 2016

2016 | únor, září

Hned na start roku 2016 se Htech zůčastnil velkolepé exhibice Fruit Logistica v Berlíně. Během tří dnů více jak 70.000 návštěvníků ze 130 různých zemích navštívilo haly berlínského výstaviště a my jsme se opět zařadili mezi vystavovatele našeho oboru. 

Na podzim měla možnost firma Htech představit v italském Rimini na veletrhu MACFRUT EXPO nový casepacker AK60.

Instalace 2015

Htech se opět může pochlubit řadou realizací na nových projektech, které proběhli v roce 2015 a některé úspěšně pokračují i v tomto roce. Nahlédnětě do některých z nich.

Úspěšná inovace ukladače balíčků do kartonů a krabic

2015 | únor

Htech odpovídá na požadavky průmyslových balíren zeleniny a dodává do provozu modernizovaný stroj CASE PACKER AK80, který ukládá balíčky s trvdou zeleninou (brambory, mrkev, petržel) do kartonových krabic. Jde o výkonný stroj nezbytný pro linky s rychlou produkcí.

Balíčky jsou řazeny řazeny a ukládány po dvojicích pod náklonem do kartonových či plastových krabic, které mohou mít na kratší straně lemovanou manžetu až 5 cm. Pomocí vybrací je produkt střásán tak, aby bylo do kartonu možno umístit požadované množství balení.

VELETRHY 2015

2015 | únor, listopad

V uplynulém roce Htech realizoval 2 výstavní expozice na světových oborových veletrzích Fruit Logistica v Berlíně a Agritechnika v Hanoveru.

Nový výrobní areál

2013 | listopad

Dokončena výstavba areálu s kapacitou výrobních a skladovacích ploch přibližně 4.000 m2. Nová provozovna se nachází ve stejné průmyslové zóně jako původní provoz, na adrese Technologická 906/4.

Instalace

Htech v průběhu roku 2013 a první poloviny roku 2014 realizoval řadu projektů, dílčích i kompletních instalací. Nabízíme vám k nahlédnutí některé z nich.

NOVINKA: Počítadlo produktu

2013 | duben

Vyvinuli jsme počítadlo pro balení cibule, česneku, citrusů a podobných produktů dle zadaného počtu kusů. Dvojitý systém zaručuje vysokou kapacitu. V současnosti probíhá pilotní projekt v partnerské balírně. Brzy uvedeme v sekci PRODUKTY!

OCENĚNÍ: Dynamická firma 2012

2012 | listopad

Htech splnil kriteria společnosti Soliditet pro zařazení do elitní skupiny 0,87 % nejvíce dynamických firem v ČR s víceletým růstem a stabilním postavením. Hodnocení vypovídá o "nadstandardní kondici a dynamičnosti růstu" společnosti Htech.

VELETRHY: Agroshow / Taropak

2012 | září, říjen

Htech realizoval 2 výstavní expozice na polských oborových veletrzích Agroshow a Taropak. Na souhrnné ploše 165 m2 tak měl příležitost oslovit během 8 výstavních dnů cca 12.000 návštěvníků.

Česky Polski English